Команда КВН *Вікторія Бекхем-Збірна Волині*

Понедельник, 13.05.2024, 22:39

Приветствую Вас Гость | RSS

Главная » 2012 » Февраль » 18 » Що ви думаєте про новостворену команду «Вікторія Бекхем – Збірна Волині»??? (Випуск 1.)
17:35
Що ви думаєте про новостворену команду «Вікторія Бекхем – Збірна Волині»??? (Випуск 1.)

Нещодавно  ми задали 2 питання людям зі всієї України, які мають відношення до КВНу з приводу
новоствореної команди. Запитання звучали так:


 1) Що ви думаєте про об'єднання команд Б/з ПДВ і Вікторія
Бекхем?

2) Що чекати від новоствореного колективу?

 Ось що нам відповіли:






       Володимир Круголь – команда КВН R2D2


 1) Объединение - всегда к чему-то приводит, скорее к
хорошему... и это объединение, я думаю не исключение)))

 2) Ждите их выступления по телеку!))))   






Олександр Мельник – головний редактор ліги КВН «Волинь», «ПОЛКа»,  «ОтКЛиК»



 1) Об'єднання - це правильний шлях. тому що конструктив
завжди виглядає позитивніше, ніж деструктив. особиста практика показує, що
об'єднаній команді легше адаптуватися до умов будь-якої ліги.

2) Тільки перемог. якщо не чекати цього, то навіщо грати
і об'єднуватися? :)







Олександр Шемет

 

1) Поєднання в одному проекті кращих КВН-сил двох
міст-сусідів може стати вибуховою сумішшю. Добрі актори та гарні автори завжди
цінувалися.                    

 
2) Періоду становлення. Далі будемо чекати перемог.

 





Анастасія Передрій - Журналіст

 

1) "Гуртом і батька легше бити", - так кажуть в
народі. думаю, про ваше об’єднання можна сказати те саме:)

 

2) Вдвічі більше вдалих жартів, вдвічі більше перемог і
вдвічі менше лаж (якщо раптом вони будуть)

   




Руслан Місюк – редактор ліги КВН «Волинь»

 

1) Маю надію, що це об'єднання допоможе Вам досягти
значного прогресу у розвитику своїх КВН навиків! Як то кажуть -- одна голова
добре, а дві команди краще!))

2) Чекаю якісної гри і заявки в наступний сезон вже
знайомої Вам обом Ліги КВН" Волинь"))



 

Просмотров: 809 | Добавил: Пингвин | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 10
0  
9 Живий В,А   (24.02.2012 20:18) [Материал]
Це все тягаво даже дуже але я вже давно небачів нових мініатюр пишіть новеньке давно нержав _ удівляйте люблю вас Живий !

0  
10 Канфетка   (24.02.2012 21:17) [Материал]
В неділю начнем удівлять! І ми тебе любим, Живий))) tongue biggrin

0  
8 просто_фан   (21.02.2012 14:19) [Материал]
Я не проти об'єднання!!! Я за те щоб назва була Б/з ПДВ respect

+2  
5 Канфетка   (20.02.2012 16:40) [Материал]
2011 рік, ми відіграли(Б/З ПДВ) в іншому зовсім складі. І там Дійсно був актор і автор з Вікорії(Михайло Денісов), інша частинка (2 чоловіка) з Вікторії почали грати за Б/З ПДВ вже у цьому році.І не брали участь в кавалєрці 2011р.. і в кубку АКУ .Об*єдналися для того щоб окріпити склад і вийти на новий рівень. biggrin

+1  
3 Птаха   (20.02.2012 16:18) [Материал]
половина Вікторії, це хто???????? Цяточка? Франківськ виграли, на кубок(фінал)приїжав з вікторії тільки Цяточка. Він Великий, але не настільки щоб займати половину Вікторії tongue Ми звикли до Б/З ПДВ, їх знають. Верніть назву cry

0  
6 Пингвин   (20.02.2012 18:31) [Материал]
Викторию тоже знают!!!! Просто Б/з ПДВ знают в одних лигах, а Викторию в других! А теперь будут знать везде)))

-3  
2 масяня   (20.02.2012 12:49) [Материал]
просто фан!!! якщо ти добре знаєш Б/з ПДВ то ти маєш знати що половина Вікторії грала на протязі сезону за Б/з ПДВ!!!
тепер зроби висновки!!!

0  
7 просто_фан   (21.02.2012 14:16) [Материал]
Половина це Пингвин =)?

+1  
1 просто_фан   (19.02.2012 23:18) [Материал]
1* Об'єднання це класно, якщо команда Б/з ПДВ вирішила об'єднатися з Вікторія Бекхем це будуть нові сили в команді, а звідси і сильніші жарти.Но мене цікавить питання чому саме команда «Вікторія Бекхем – Збірна Волині»??? про команду Вікторія Бекхем я чув мало і даже не знаю їхніх досягнень, а команда Б/з ПДВ добилась більших висот 1- бронзові призери аку кубка 2- двоє з команд є в єжигодніку 3-чемпіони кавалєрки і багато інших заслуг !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! З таких розсудів висновок, що Вікторія Бекхем приєдналась до Б/з ПДВ то можливо потрібно змінити назву на команда Б/з ПДВ– Збірна Волині???????????????????????????????????? На мою думку команда має називатись Б/з ПДВ– Збірна Волин!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+1  
4 admin   (20.02.2012 16:29) [Материал]
Миша который играл за Б/з ПДВ он с Виктории, а потом ещё добавилось с Виктории 2 человека что бы не играть за 2 команды решили объединиться.